Vi som jobbar på skolan
Tina Bergman   Tina Bergman, Rektor

E-post  rektor@nytorpshastgymnasium.se


     
Cecilia Hergefeldt   Cecilia Hergefeldt, Svenska, samhällskunskap, religion

E-post  cecilia@nytorpshastgymnasium.se


     
Torgny Friberg   Torgny Friberg, Engelska, idrott

E-post  torgny@nytorpshastgymnasium.se


     
Katarina Brunlöf   Katarina Brunlöf, Yrkeslärare

E-post  katarina@nytorpshastgymnasium.se


     
Birgitta Nordlund   Birgitta Nordlund, Yrkeslärare

E-post  birgitta@nytorpshastgymnasium.se


     
Lotta Eskilsson   Lotta Eskilsson, Hästskötare, lokalvård

E-post  lotta@nytorpshastgymnasium.se


     
    Jens Årnevall, Administration, IT, fastighet

E-post  jens@nytorpshastgymnasium.se


     
    Elevhälsoteam

Skolsköterska hos oss är Anette Larsson
Mobil: info kommer
E-post skolssk@nytorpshastgymnasium.se

Skolans kuratorär Anita Lööv
E-post  kurator@nytorpshastgymnasium.se

     
    Studie- och yrkesvägledare är Eva Persson
Kontakt via rektor E-post  rektor@nytorpshastgymnasium.se


     
 
Copyright © 2016 Nytorps Hästgymnasium.